Načítání obsahu...
Dům umění
ÚT–NE 10.00–18.00

Fotografický workshop s Martinem Popelářem

20. 4. 2024

14–22 h

Přijďte strávit sobotní odpoledne a večer do Domu umění, kde se dozvíte spoustu informací o pouličním fotografování a naučíte se nejrůznější techniky. Celou dobu Vás povede fotograf Martin Popelář, který s Vámi v závěru workshopu fotografie zhodnotí. 

Místo konání: Dům umění, GVUO, Jurečkova 9, Ostrava (sraz) a centrum Ostravy

Kurz začne na Domě umění, kde se seznámíte s  teorií a technikou pouličního fotografování. Poté se společně vydáte na Masarykovo náměstí, kde bude zahájen běžecký závod Night Run Ostrava. Tam budete fotografovat přípravu závodu, závodníky i fanoušky a následně se vydáte zpět do Domu umění, kde si fotografie stáhnete do počítače a poté je společně zhodnotíte. Domů si odnesete spoustu zkušeností, rad a tipů pro další práci.

Workshop je určený pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

S sebou: ideálně digitální fotoaparát, včetně přenosového kabelu, aby bylo možné fotografie ihned stáhnout do počítače a zhodnotit.

MARTIN POPELÁŘ (1971), fotograf, galerista a kurátor, vystudoval Institut tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě. Od roku 1994 pracuje jako fotograf na volné noze. Zúčastnil se řady autorských i kolektivních výstav v České republice a zahraničí. 

Rezervace workshopu je platná až po uhrazení kurzovného. 

Při výběru dopravy zvolte prosím OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ. Děkujeme!

Kapacita je naplněná.

Cena: 390,- Kč

© 2017 Galerie výtvarného umění v Ostravě
Designed by burgrova.tumblr.com     Developed by Ollero