Načítání obsahu...
Dům umění
ÚT–NE 10.00–18.00

Léto plné hudby

1. 7. 2020

Cyklus koncertů Léto plné hudby.

Nenechte si ujít letní atmosféru živých koncertů současných interpretů na terase Domu umění.

1. 7. v 18 h Barbarella

Barbara Kanyzová alias Barbarella je ostravská zpěvačka, skladatelka a buskerka, která bydlela a hrála také v Berlíně a v Praze.
Aktivně se hudbě začala věnovat teprve od svých 19 let. V roce 2013 se seznámila s Bussym, producentem a vlastníkem Steel city sound studia, se kterým vytvořila několik prvních českých R'n'B písní, díky kterým se následně odstěhovala do Prahy.
Tam se podílela například na albu DJ Doemixxxe pod labelem Bigg Boss. Zhruba od té doby začala skládat vlastní muziku a psát anglické texty, čemuž se naplno věnuje dodnes.
Hrála v nejrůznějších pražských klubech a barech jako je například Duplex, Zkušební provoz a další, které navštěvuje především zahraniční klientela.
Vystupovala jako host na koncertu Tonyi Graves a spolupracovala se známým pražským nahrávacím studiem Faust, se kterým pracovali umělci jako Lady Gaga, Rihanna, Paul McCartney, Damian Marley a z českých například Barbora Poláková.
Podílela se také na projektech nejrůznějších zahraničních producentů z Bostonu či Berlína, a to od elektronické muziky, přes hip hop, R'n'B až po soul.
V Berlíně vznikla převážná část její tvorby, věnovala se buskingu a byla také hlavním hostem nejslavnějšího berlínského Open micu.
V současné době žije opět v rodné Ostravě, kde se taktéž živí buskingem, píše a skládá vlastní písně a učinkovávala také jako pěvecký host v několika živých přenosech Třech Tygrů z Divadla Mír.

22. 7. v 18 h Botanyk

5. 8. v 18 h

21. 8. v 18 h  Ba:zel


Vstup je volný.

© 2017 Galerie výtvarného umění v Ostravě
Designed by burgrova.tumblr.com     Developed by Ollero